Aion

Teraz za przyczyną Aion masz możliwość stać się naocznym świadkiem odwiecznej między dobrem i złem.
Gra wprowadza nas do legendarnej krainy, w której niegdyś przyjacielskie nacje popadły w bezlitosny konflikt uruchamiając machinę , której nikt nie zatrzyma.
Dobrego przygotowania gry możemy być przekonani, gdyż jest ona następną produkcją studia NC Soft – sławnego z takich gier jak Guild Wars czy Lineage. Swoją przygodę w świecie Aion zaczniesz wyborem jednej ze stron waśni, opowiesz się za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą grę. W kolejnym etapie zdecydujemy, którą profesję bohatera wybieramy. Producenci gry do pobrania oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda wyróżnia się wyjątkową kombinacją skillów i cech. Kraina Aion zachwyca nas swoją otwartością i drogami eksploracji, kontakty ze środowiskiem naturalnym zachęca do sielankowego penetrowania wszystkich zakątków . Tak więc potężny gry stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym ogromem niestworzonych kreatur i zabójczych bossów, stojących na straży swoich lokacji.
W tym świecie nikomu nie zabraknie także starć z innymi grającymi, przedstawicielami wrogiego ludu.
Nie zwlekaj więc ani chwili, ale wejdź do niesamowitego świata Aion, połącz się w gildie i , by ruszyć na podbój świata i unicestwić odwiecznego przeciwnika.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.