ALARM112

Alarm112

Alarm112 to pozycja, która oczekuje od nas pełnego oddania i zaangażowania się w bezpieczeństwo mieszkańców, którzy trafili właśnie w twoje ręce!

Rozgrywka jest całkowicie darmowa i przenosi nas do fantastycznego świata, gdzie honor, odwaga i zdolność do bohaterskich posunięć grają pierwsze skrzypce. Zaraz po dokonaniu bezproblemowej rejestracji, pod naszą opiekę trafia mocno zurbanizowany obszar miejski, gdzie rozpoczniemy swoją pracę i zawalczymy o jego bezpieczeństwo. została opatrzona w bardzo dobrze przygotowany samouczek, który przeprowadzi nas przez pierwsze ważne decyzje i zapozna nas z możliwościami interfejsu.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Dzięki niemu bez większych problemów będziemy w stanie prowadzić dalszą rozgrywkę samodzielnie. Twórcy zaprojektowali grę w bardzo ciekawy sposób, dzięki któremu nigdy nie porzucimy nadziei i zawsze będziemy podejmowali działania z perspektywą ich pomyślnego zrealizowania. Wszystko to dzięki systemowi, który nie pozwoli na wystąpienie zdarzeń przekraczających nasz aktualny potencjał.

Ponadto, gra została ubogacona w możliwość ciągłej kooperacji z realnymi graczami, którzy mogą udostępnić nam swoje lub poprosić nas o niezbędne dla funkcjonowania jego miasta wsparcie. Jak w każdej grze przeglądarkowej i tutaj istnieje waluta premium, którą możemy nabyć za realne pieniądze. Dzięki niej możemy znacznie przyśpieszyć rozwój infrastruktury ratowniczej i podbić w łatwiejszy sposób swoje miejsce w rankingu.

Alarm112 to zdecydowanie udany projekt, który przyciągnie nas do ekranu monitora na długie godziny.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
ALARM112, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.