Anno Online

Darmowa Online została osadzona w przeglądarce, w której największy nacisk został położony na ekonomię. Równie istotnym aspektem gry jest także mądra strategia, z pomocą której będziemy mogli zdobywać nowe wysepki pod rozbudowę naszego imperium. Oprawa graficzna osadzona jest w scenerii przypominających średniowiecze. Gra jest dalszym ciągiem kultowej serii z komputerów PC.

Nasze działania inałgurujemy na wyspie-matce, która jest kluczowym elementem zmagań. Z jej pomocą będziemy tworzyć własne kupieckie imperium. Nie możemy zaniedbywać naszych obywateli i musisz troszczyć się o ich potrzeby. Będziesz mógł zadowolić mieszkańców stawiając nowe konstrukcje, nadzorując pracę i wytwarzanie surowców. Twoi obywatele, aby mogli się rozwijać będą nieustająco żądali nowszych usprawnień. Czeka cię sporo pracy, aby rozbudować własną kolonię i dbać o to, aby obywatele byli zadowoleni ze swojego bytu dzięki czemu będą się odwzajemniać ciężką pracą i dobrą produktywnością.

Wraz z postępami w grze stwierdzisz, że jedna wyspa nie wystarcza, aby zadowolić wszystkie wymogi mieszańców i będziesz zobowiązany do prowadzenia dalszych badań, z pomocą których zasiedlisz kolejne miejsca. Twoje imperium stanie się potęgą, jeśli wszystkie wysepki mądrze powiążesz szlakami handlowymi.

Nowością w serii Anno jest to, że użytkownicy będą mogli tworzyć własne gildie i działać wspólnie w celu osiągnięcia wzniosłych celów i realizacji misji niedostępnych dla samotnego gracza.
Anno Online to niesamowita gratka dla osób, które pragną przyjemnie spędzić czas i chcą zdobyć sławę wśród innych graczy.

Czy i Ty potrafisz! Na co czekasz? Sprawdź się!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Anno Online, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.