BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

to fantastyczna gra przeglądarkowa, która swoją niebywałą popularność zawdzięcza swojemu serialowemu odpowiednikowi i przenosi nas do ogarniętej przez konflikt przestrzeni kosmicznej.

rozpoczyna się rejestracją, po której niezwłocznie dokonujemy wyboru rasy bohatera, jakiego przyjdzie nam pokierować przez szereg przygód. Twórcy oddali do naszej dyspozycji rasę ludzi i cylonów, które to znacznie różnią się możliwościami technologicznymi i rozwojowymi. Naszym głównym zadaniem jest więc dążenie do osiągnięcia jak najwyższego zaawansowania konstrukcji sterowanej przez nas i rozwoju wykreowanego na początku bohatera.

Poznawanie kolejnych lokacji w grze otwiera przed nami szansę na wypracowanie coraz bardziej zaawansowanych technik walki, rozwoju posiadanego przez nas statku kosmicznego czy zwyczajnie nabycie innowacyjnych modeli. Świat przyjdzie nam zwiedzać wyłącznie z kokpitu sterowniczego, dlatego tak bardzo istotne jest wykazywanie dbałości i o stan i rozwój okrętu.

W prowadzonych przez nas działaniach nigdy nie będziemy czuli się samotni, gdyż dzięki obecnym podczas rozgrywki sojuszom możemy znaleźć kompanów, którzy staną do walki ramię w ramię z nami. Odpowiednie zaangażowanie w rozgrywkę i sumienne wywiązywanie się ze swoich wirtualnych obowiązków bardzo szybko zaprowadzi nas na wyżyny potęgi i popularności.

Cały interfejs Battlestar Galactica Online został wykonany w doskonale zaprojektowanej grafice trójwymiarowej i dostarcza nam niemałych wrażeń.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
BATTLESTAR GALACTICA ONLINE, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.