Campo Kickers

Campo Kickers to zaprojektowany w zdystansowany do rzeczywistości sposób footbolowy, który to wyszedł spod ręki polskich i niemieckich programistów!
Jeśli zawsze w dzieciństwie snułeś marzenia na temat tego, by wraz z kolegami powołać do życia niepowtarzalną drużynę footbolową, to teraz za sprawą Campo Kickers możesz tego dokonać.
Zaczynając zabawę z Campo Kickers będziemy zobowiązani zdecydować, który z trzech zaoferowanych prezesów zadba o nasz team i wprowadzi do niej zróżnicowane bonusy. Wybór stosownego prezesa to decyzja, w jakich warunkach pragniemy wystartować. Mamy trzy rozwiązania: dużo środków, ale przeciętnych piłkarzy – niewiele środków i zdolnych zawodników lub tryb zrównoważony. Następnie dokonamy selekcji szkoleniowca, który to od tej chwili będzie pracował nad jakością naszego teamu. Podobnie do wyboru prezesa, również tutaj zyskujemy do wyboru trzech aplikujących. Mamy możliwość wyboru utalentowanego stratega lub trenera zdolnego poruszyć serca zawodników – motywując ich do lepszego zaangażowania, jak i świetnie wykształconego szkoleniowca studiującego jak nikt inny teorię strzału.
Po sfinalizowaniu wszystkich decyzji, nadejdzie wreszcie okazja na elementarną rozgrywkę. Rozpoczniemy ją przy wsparciu samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry.
Cała rozgrywka została ulokowana w bardzo dobrej oprawie graficznej, realizującej wszystkie kryteria stawiane teraźniejszym grom przeglądarkowym. Gra budzi uznanie swoim stopniem zaawansowania, twórcy oddali użytkownikom do dyspozycji szeroki wachlarz opcji rozbudowy infrastruktury stadionowej. Twoim zadaniem będzie również trening drużyny oraz przeszkalanie naszego trenera. Nie znam klubu piłkarskiego, który potrafi sprawnie prosperować bez sponsora – tak więc twoim kolejnym zadaniem będzie ustalanie zasad sponsoringu z lokalnymi biznesmanami.
Zorganizuj wlasny team i już teraz przystąp do starcia o przysługujące ci lokaty w lidze!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.