DDTANK

DDTank

Fantastyczny świat właśnie otwiera przed tobą swoje podwoje, aby wprowadzić cię w niesamowity klimat epickich bitew czołgowych!

Rozgrywkę w rozpoczynamy zupełnie za darmo, przechodząc przez bardzo prostą w swoim wymiarze rejestrację. Niezwłocznie po otrzymaniu swojego miejsca w grze, stajemy przed możliwością wyboru bohatera, którego od tej pory poprowadzimy przez szereg przygód, jakie przyjdzie nam odbyć w ogromie bitew. Interfejs został przygotowany w lekkiej i przyjemnie zaprojektowanej grafice trójwymiarowej, w którego tajniki wprowadzi nas na początku intuicyjny samouczek.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Głównym celem rozgrywki jest dążenie do osiągania coraz lepszych wyników w starciach z innymi zawodnikami. Dobre rezultaty stawiają przed nami perspektywę dalszego i bardziej dynamicznego rozwoju bohatera, jak i kierowanej przez nas bojowej. Przeciwnicy, z jakimi przyjdzie nam zawalczyć nie są podrzędnymi głupkami, ale dysponują oszałamiającą sztuczną inteligencją, która czyni ich naprawdę silnymi przeciwnikami. Wszelkie ulepszenia dokonujemy w sklepie z uposażeniem, gdzie dane nam jest wybierać osprzęt z bardzo szerokiego arsenału.

Mimo tak bogatego arsenału ulepszeń bojowych, twórcy nie zapomnieli także o wprowadzeniu możliwości zmiany wyglądu zewnętrznego naszego bohatera. Tak więc uzyskujemy dostęp do sporej ilości różnego typu zabawnych gadżetów, które urozmaicają swoim istnieniem rozgrywkę.

Wkrocz do wręcz bajkowego świata, aby dać ponieść się przez wir przygód, bitew i przyjaźni!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (4 votes cast)
DDTANK, 3.3 out of 5 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.