DRAKENSANG ONLINE

Drakensang Online

Niesamowity świat zaprojektowany w olśniewającej grafice trójwymiarowej oczekuje wojowników zdolnych do podjęcia się najtrudniejszych zadań!

to zdecydowanie rewolucyjny pozycja na arenie gier przeglądarkowych, która została zaprojektowana w oparciu o innowacyjną technologie Flash. cieszy się ogromną popularnością od pierwszych chwil jej istnienia, co niesie za sobą nieustanne zaangażowanie twórców w rozwój projektu i podnosi walność samej pozycji.

Rozgrywkę rozpoczynamy całkowicie za darmo, przystępując to bezproblemowej rejestracji po której staniemy przed możliwością wyrobu rasy bohatera, którego poprowadzimy do zwycięstwa. Twórcy oddali nam do wyboru: wojownika, maga i zwiadowcę. Każda z ras została mocno zróżnicowana, posiada odmienne predyspozycje do danych typów walki i posługiwania się poszczególnymi typami broni. Niewielu graczy ma świadomość tego, że Drakensang Online jest siostrzaną produkcją pecetowej wersji bardzo liczącego się na rynku gier ’a.

Jest więc to pozycja, która uświadomiła wszystkim jak bardzo zaciera się granica pomiędzy możliwościami technologii projektowania gier przeglądarkowych, a tych tradycyjnych. Interfejs gry i samouczek zostały wykonane w wysoce intuicyjny sposób. Interfejs na pierwszy rzut oka skojarzy nam się z tymi, które znamy z pecetowych hitów gatunku RPG, takich jak Diablo.

Podjęte przy asystencji samouczka wstępne decyzje zaznajomią nas z możliwościami gry w sposób wystarczający, abyśmy mogli wkroczyć śmiałym krokiem w samodzielna rozgrywkę. Mimo całego geniuszu pozycji i jej twórców, ciężka grafika może okazać się nie do przejścia dla posiadaczy słabszego Internetu lub korzystających z niego w mnie konwencjonalny sposób.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
DRAKENSANG ONLINE, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

One Response to DRAKENSANG ONLINE

  1. Alis pisze:

    Fajna gierka. Polecam zagrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.