Garbage Garage

Garbage Garage to mocno rozbudowana gra ekonomiczna, przeznaczona dla wielbicieli programu telewizyjnego Garbage Garage i nie tylko!
Wkraczając do świata gry dostaniesz pod władanie nieznacznie działające złomowisko, by już w najbliższej przyszłości uczynić je dobrze działającym imperium złomu. Najważaniejsze zajęcie przeznaczone dla twojego szrota to przejmowanie skasowanych pojazdów, które należy dynamicznie i z zarobkiem zutylizować. Podzespoły pozyskane z rozbiórki to wspaniała opcja zarobienia dolarów na giełdzie, poprzez dalszy obrót nimi. Giełda to stosunkowo prosty, ale potrzebny mechanizm losowania rzeczywistych wartości części na rynku wtórnym. Przy odrobinie szczęścia i szybkości – będziesz miał szansę opchnąć produkt za wyjątkowo przyzwoite ceny.
Zdobyte pieniądze ulokujemy w rozbudowę szrota, tak aby zapewnić sobie przyjmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Ponadto jak na Garbage Garage przystało, z zdobytych części będziemy mogli także składać oryginalne pojazdy, z których sprzedaży przychód jest o wiele wyższy. Grając będziesz wielokrotnie doświadczany chociażby przez ryzyko utraty płynności finansowej, z czego wyjdziesz wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Pamiętaj, że wyłącznie od ciebie zależy czy twój autoszrot rozrośnie się do rozmiarów gigantycznego przedsiębiorstwa, czy na wieki pozostanie prowincjonalnym złomowiskiem. Daj się ponieść miłym braciom Ludolf , najbardziej znanym złomiarzom w Europie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
Garbage Garage, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.