Garden of Eden

Jeśli kochasz florę i wyjątkowo bliskie jest ci piękno kwiatów, to koniecznie wejdź do rzeczywistości Garden of Eden, gdzie będziesz miał szansę wyhodowania najpiękniejszych kwiatów pod słońcem!
Na starcie gry trafisz w ramiona doświadczonego ogrodnika Karola, który pełni funkcję tutoriala i poprowadzi cię przez wszystkie elementy interfejsu gry – oferując ci dalszą, samodzielną rozgrywkę.
Karol zostanie z tobą mimo wszystko przez dalszą część gry i będzie oferował nam przeróżne misje – za które otrzymamy właściwe wynagrodzenie.
Poza koniecznością hodowania roślin, naszym celem będzie ponadto rozwijanie ogrodu w celu zapewnienia sobie większego terenu do prowadzenia hodowli.
W grze Garden of Eden będziemy zniewoleni punktami energii, które tracimy w wyniku wykonywania określonych akcji – począwszy na dopieszczaniu kwiatów, a skończywszy na rozbudowie terenu.
Kluczem do sukcesu jest więc rozsądne i zaplanowane szafowanie punktami energii, które są nam przywracane po upływie całego dnia.
Gra oferuje nam opcje bonusowe, dlatego w każdym momencie będziemy mieli szansę wspomóc twórców gry – za co zyskamy dodatkowe punkty energii w formie napoju energetycznego.
W Garden of Eden nie brakuje również trybu współpracy, który opiera się na zapraszaniu własnych znajomych do wspólnej gry i wspólnej dbałości o własne ogrody.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.