GOALUNITED

Goalunited

Spożytkuj swoje nieodkryte pokłady umiejętności i zdolności, aby poprowadzić do zwycięstwa jedną z piłkarskich drużyn w tej wyjątkowej pozycji, jaką jest !

Goalunited to pozycja, która sprawdzi nas ze zdolności koordynowania działań i prowadzenia ich na kilku odmiennych płaszczyznach jednocześnie. Dobry manager, to człowiek który nie boi się ryzykownych posunięć, ale zawsze ma przed oczyma wizję ich możliwych konsekwencji. Jeśli uważasz, że obowiązki jakie spadną na nas za sprawą tej dotyczą wyłącznie sielankowego zarządzania piłkarzami, to jesteś w błędzie.

Zadbamy przede wszystkim o stan przygotowanie klubowego stadionu, jak również spędzimy dziesiątki godzin śledząc piłkarski rynek transferowy. Tylko odpowiednie zaangażowanie i regularne kontrolowanie sytuacji w grze pozwoli ci na osiągnięcie wymiernych sukcesów. Oczywiście wszystkich wymienionych przeze mnie czynności nie dokonamy bez odpowiedniego zaplecza finansowego.

Dochód klubu to sfera, która niejednokrotnie zwieje sen z naszych powiek i stanie się dla nas inspiracją do podejmowania ryzykownych decyzji, o których wcześniej byśmy nawet nie pomyśleli. Goalunited to pozycja skierowana głównie do fanów piłki nożnej, którzy znajdą w niej niejednokrotnie szansę na wirtualną realizację planów i zamysłów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
GOALUNITED, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.