GREPOLIS

Grepolis

Dla wszystkich pasjonatów starożytnej kultury otwiera swoje podwoje niesamowita produkcja przeglądarkowa, jaką jest !

Rozgrywkę rozpoczynamy całkowicie za darmo, dokonując bezproblemowej rejestracji, by zaraz po niej przenieść się w wir działań związanych z administracją początkowo marnie zagospodarowanego skrawka terenu. Musimy więc mądrze wykorzystać przekazany nam potencjał, aby w niedługim czasie uczynić z naszych ziem prężnie działającą metropolię, której węzeł gospodarczy zapewni stały i płynny dostęp do surowców.

Tylko za sprawą rozważnego zarządzania zasobami ludzkimi i pozyskanym w pocie czoła surowcem możemy odnieść wymierne korzyści. Przez elementarne działania przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu zapoznanym się z możliwościami interfejsu i bez problemów wkroczymy w samodzielną rozgrywkę. Grepolis to także produkcja, która może pochwalić się najsprawniej działającym helpdeskiem, gdzie nieustannie czuwa grono moderatorów wyznaczonych do obsługi graczy.

W grze nie zabrakło także mocno związanego z kulturą antycznej Grecji wątku mitologicznego. Każde z kontrolowanych przez nas miast możemy poświęcić patronatowi jednego z czterech dostępnych w grze bóstw. Jeśli wykażemy naszemu patronowi odpowiednią cześć, to nie poskąpi naszej ziemi wielu łask, jakie ma w zanadrzu. W Grepolis kluczem do sukcesu jest zabieganie o to, aby zawsze stać o krok przed swoimi potencjalnymi oponentami.

Nie zwlekaj więc ani chwili, ale wkrocz do niesamowitego świata Grepolis i wykreuj godne miana ówczesnych czasów!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
GREPOLIS, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.