IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Czy twoja silna ręka sięga aż tak daleko, by objąć swoim panowaniem spragnione prawdziwego władcy królestwo?

Grę w możemy rozpocząć zupełnie za darmo, przechodząc przez bezproblemową rejestrację, a następnie podejmując przemyślaną decyzję odnośnie tego, jaką nację chcemy poprowadzić do zwycięstwa. Twórcy przygotowali dla graczy wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu zapoznamy się z możliwościami interfejsu i podejmiemy elementarne decyzje związane z administracją powierzonego nam skrawka terenu.

to bardzo wymagająca pozycja, tylko systematyczność i dyspozycyjność mogą przynieść nam wymierne sukcesy w rozgrywce. Mimo to, w początkowej fazie gry nie poczujemy się obarczeni nadmiarem obowiązków, gdyż pod czasową ochroną możemy odpowiednio rozwinąć węzeł gospodarczy i zapewnić naszym budowniczym dostęp do wszystkich typów surowców. Celem naszych dążeń musi stać się zapewnienie budowniczym nieprzerwanego dostępu do wszelkiego typu surowców, jak również przygotowania dla nich wszelkiego typu nowoczesnych technologii.

Mądry władca pamięta o wiecznie żywej dewizie „W czasie pokoju, szykuj się do wojny”. Jeśli posiadasz umiejętność prowadzenia skoordynowanych działań na wielu płaszczyznach, to z pewnością możesz zaznaczyć swoją pozycję w rankingu gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili, wkrocz do niesamowitego świata.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (2 votes cast)
IMPERIA ONLINE, 3.5 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.