KOYOTL

Koyotl

Trójwymiarowy świat czeka na nieustraszonego odkrywcę, który rzuci się w wir bez pardonowego dążenie do zwycięstwa, bogactwa i chwały!

Mimo faktu, że świat Koyotl jest kolorowy i pozornie bezpieczny, to niejednokrotnie staniesz oko w oko z potężnymi przeciwnikami, których ominięcia nie umożliwisz sobie inaczej, jak tylko mieczem! Koyotl to potężny władca, który w swoim niecnym planie zapanowania nad światem pragnie wejść w posiadanie wszystkich magicznych elementów, z których składa się rzeczywistość.

Naszym zadaniem będzie poprowadzić jednego z wojowników do walki, aby unicestwić szaleńca i pokrzyżować jego plany. Koyotl to niesamowita pozycja, której klimat pochłonie nas bez reszty na długie godziny. Trójwymiarowa grafika umożliwia nam modyfikowanie wyglądu zewnętrznego naszej postaci na przeróżne sposoby.

Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie za darmo, przechodząc przez bezproblemowa rejestrację, by zaraz po niej zdecydować dla której z ras chcemy walczyć w tej bezlitosnej wojnie. Każda nacja to posiadacz jednego z pięciu magicznych elementów, o które tak mocno zabiega wspomniany wcześniej tyran. Osiągając kolejne stopnie wtajemniczenia, uzyskujemy dostęp do coraz to potężniejszych typów oręża.

Nie jesteśmy jednak zmuszeni do tego, aby stawiać czoło wrogowi w pojedynkę. Podczas naszej wędrówki wielokrotnie spotkamy innych walczących wojowników, którzy mogą stać się naszymi kompanami. Nie warto zwlekać ani chwili, ale poczuć na własnej skórze niesamowity klimat tej prześwietnej produkcji, która cieszy się niesłabnąca popularnością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
KOYOTL, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.