Legends of Honor

Legends of Honor

W zdewastowanym bitwami kraju, rozdartym pomiędzy 3 konkurujące odłamy, przetrwanie i dobrobyt są priorytetem silnych. W Legends of Honor mury wznoszą się, a są niszczone w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, gromadź armię i przygotuj żołnierzy do !

Legends of Honor to gra w przeglądarce internetowej MMORPG, łącząca wartką fabułę z wznoszeniem królestwa, w której błyskawiczne decyzje potrafią przesądzić o niepowtarzalnym triumfie lub powalającej porażce. Nie wszystkie bitwy wygrywa się na mieczem i toporem, a strategia budowy dostatniej fortecy jest tak samo ważna co strategia wygrywania bajecznych potyczek PvP. Jako zarządca fortecy jesteś zobligowany wznosić okazałe budynki, werbować wojowników i starać się, aby fortyfikacje wytrzymały napór bezwzględnych wrogów. Czy dysponujesz tym, czego potrzeba, by stać się legendą honoru?

Legends of Honor łączy w sobie błyskawiczną wojnę, strategiczną rozbudowę i rekrutację armii, dlatego też gracze muszą planować rozważnie każdy swój ruch i napadać nieprzyjaciół bez wahania, bo w przeciwnym razie ich fort obróci się w gruzowisko.

Obszerna mapa świata dostępna w grze umożliwia swobodne poruszanie się i szczegółowe planowanie potyczek. Rekruci dostają nagrody do ataku i kary do obrony w zależności od ukształtowania terenu. Bohaterowie są w stanie aranżować w lasach zasadzki na przeciwników oraz wchodzić na pagórki, by oglądać okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu wrogich oddziałów.

W tej grze przez przeglądarkę internetową nie jesteś zobligowany bić się samemu. Złóż przyrzeczenie oddania jednej z 3 arystokratycznych frakcji i zawieraj potężne z osobami z całego globu, by zjednoczonymi armiami triumfować w krwawych starciach PvP, które zdecydują o żywocie tych światów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.