Łowcy Zombi

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy : Apokalipsa jest darmową grą online w stylu , która rozgrywa się na wschodnie USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w .


Jesteś naocznym świadkiem, kiedy wybucha epidemia, przeobrażająca ludzi w krwiożercze zombi! Zostań jednym z odważnych Łowców i przenieś się w samo centrum Nowego Jorku, kiedy raptownie rozpętuje się okropna epidemia. Walcz z hordami nieumarłych, ochroń rodzinę i poprowadź twój do jednoznacznej przewagi w grupowych trybach rozgrywki! Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i bij się z najtrudniejszymi przeciwnikami.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa odnajdziesz nie tylko standardową kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których zmierzysz się z przypadkowymi osobami lub członkami gildii. W gangu znajdziesz niepowtarzalne budynki i bonusy, a także powiązane z nimi moduły gry jak na przykład Dzielnice. Rozbudowuj swój gang i rywalizuj z pozostałymi gangami o miano najsilniejszego i najbardziej groźnego gangu w grze! Mądrze gospodaruj zasobami swojego gangu. Znajdź najlepszy model postępu. Gang to serce społeczności w Łowcach Zombi i wykorzystaj jego pełny potencjał!

Na najbardziej wprawionych graczy, czekają najtrudniejsi wrogowie, jak i również pozostali gracze, którzy mogą dać ci się we znaki. Pozyskuj najwaleczniejszych wojowników do gangu, a zagwarantujecie sobie pozycję w okrutnym świecie Łowców Zombi.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a ze względu na responsywny design pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Apki są do ściągnięcia zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.