MAFIA CITY

Mafia City

Bez najmniejszych oporów wspinaj się po szczeblach mafijnej kariery, aby wreszcie zakosztować luksusu i móc narzucać swoje racje dawnym wrogom!

Już teraz za sprawą zyskujemy niepowtarzalną szansę, na wykreowanie swojej wirtualnej kariery w przestępczym półświatku. jest całkowicie darmowa i pozwala nam bez reszty zanurzyć się w wspaniale przygotowanym, gangsterskim klimacie, gdzie staniemy przed szeregiem wymagających przygód. Rozpoczynając rozgrywkę stajemy przed możliwością wykreowania swojego bohatera, decydując o jego danych personalnych i wprowadzając go w rejon naszych docelowych działań.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Interfejs został zaprojektowany w bardzo prostej grafice, która czyni go bardzo czytelnym dla graczy i pozwala na sprawne zaznajomienie się z jego modułami. Twórcy przygotowali także wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu bez najmniejszych obaw będziemy w stanie wkroczyć w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Jak w wielu kwestiach, także i zaczynając swoją grę musimy zadbać o solidny fundament naszej kariery, czyli otrzymane na start środki mądrze zainwestować.

Optymalnym rozwiązaniem będzie podjęcie się pierwszych treningów, które zwiększa naszą krzepę i zaopatrzenie się w prymitywne . Wszystko to wpłynie na najważniejszy w grze atrybut, którym jest siła. To ona odzwierciedla nasz potencjał bojowy, który określa naszą zdolność do wykonania danej czynności. W początkowej fazie gry będziemy mogli podejmować się jedynie mało dochodowych robót, by z czasem zyskać dostęp do bardzo szerokiego arsenału innych działań przestępczych.

Właśnie wokół nich obraca się główny wątek gry, którym żywo zainteresowane są funkcjonujące w grze rodziny mafijne. Kiedy już zyskamy odpowiedni prestiż, będziemy otrzymywali wiele propozycji dołączenia do grup zorganizowanych, które planują bardziej dochodowe skoki. W ten sposób zyskamy dostęp do ogromnych pieniędzy i nieocenionych kontaktów. Kiedy jednak będziemy w naglącej potrzebie, to możemy skierować swoje siły przeciwko innym mafiozo, którzy obracają się w naszym mieście.

pozyskane z grabieży szybko zasilą nasze konto, jednak często ich wartość może być niewspółmierna do konsekwencji otwartego wystąpienia przeciwko członkowi jakiejś rodziny. Grając w City musimy podejmować roztropne decyzje, gdyż często nie starczy nam już środków na odwrócenie ich konsekwencji.

Dlatego zawsze odważnie i śmiało proklamuj swoje racje, ale czyń to z myślą o osiągnięciu korzyści dla siebie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
MAFIA CITY, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.