MONDOCUISTO

MondoCuisto

to rewolucyjna produkcja, która niesamowicie wciąga i angażuje swoją tematyką. W tej pozycji wcielimy się w rolę żądnego zysku hodowcy jadalnych ślimaków!

Gra jest całkowicie darmowa, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie prosta rejestracji, po której niezwłocznie zostaniemy przeniesienie w rejon działań. Pod naszą opiekę trafi marnie rozwinięta farma ślimaków, której podstawowy potencjał musimy wykorzystać do dalszego rozwoju, aby w niedługim czasie wykreować prawdziwe, ślimacze . Źródła tak innowacyjnego pomysłu na grę możemy doszukiwać się w francuskiej kuchni, wokół której cała się obraca.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Będziemy musieli zagospodarować powierzony nam grunt, dokonując zakupu ślimaczych zagród i wszelkich wymaganych do hodowli udogodnień. Nigdy nie możemy spocząć na laurach, gdyż wielu konkurencyjnych hodowców tylko czeka, aby zagrabić zajęte przez nas obszary tego niszowego rynku. Swoje hodujemy do czasu ich wzrostu i zdatności do spożycia. Następnie w specjalny sposób je preparujemy we własnej kuchni, skąd trafiają do najbardziej ekskluzywnych restauracji świata.

Gra MondoCuisto to także jedna wielka encyklopedia wiedzy na temat różnych gatunków ślimaków, ich potrzeb hodowlanych i przeznaczenia już w kuchni. Twoim zadaniem będzie stworzenie hodowli o odpowiedniej renomie, której produkty będą pożądane przez najlepsze restauracje z całego świata.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
MONDOCUISTO, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.