MONDOSIEGE

MondoSiege

Marzą ci się długie godziny spędzone nad mapami taktycznymi, albo wieczorne snucie planów odnośnie następnych, taktycznie doskonałych posunięć?

Jeśli tak, to to wspaniała pozycja, która w czasie rzeczywistym umożliwi ci przeżycie epickich bitew. jest całkowicie darmowa, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której niezwłocznie staniemy przed najważniejszą decyzją. Określimy, po stronie której nacji chcemy stanąć do walki w emocjonującym boju. Zależnie od tego, po jakiej stronie staniemy – otrzymamy różne bojowe, wraz z generałem, któremu podlegają trzej młodsi oficerowi w stopniu porucznika.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Bitwy, w jakich weźmiemy udział polegają na sprawnym przejmowaniu budynków, które znajdą się na mapie bitewnej. Zwycięzcą jest gracz, który przejmie wszystkie lokacje lub bitwę skończy z znaczącą przewagą. Budynki jakie przejmujemy w czasie bitwy znacząco wpływają na jakość zdolności bojowych prowadzonych przez nas jednostek, jak również podnoszą produkcję poszczególnych typów surowców.

Gra odbywa się w systemie turowym, który jest idealnym rozwiązaniem dla tej pozycji i wspaniałe sprawdza się w swojej funkcjonalności na każdej płaszczyźnie. Gra jest odpowiednia dla każdego gracza, a swoim fantastycznym klimatem przyciągnie nas do ekranu monitora na długie godziny.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
MONDOSIEGE, 3.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.