OGC OPEN

OGC Open

Już teraz dołącz do prestiżowych klubów golfowych, stocz o najwyższe stawki na renomowanych polach i to zupełnie za darmo, za sprawą niesamowitej OGC Open!

staje się dla nas dostępna zaraz po dokonaniu zupełnie darmowej i bezproblemowej rejestracji. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę, przeniesiemy się do zaprojektowana w grafice trójwymiarowej świata gry, gdzie według własnego uznania wykreujemy postać golfisty i poprowadzimy ją ścieżką kariery sportowej. Twórcy gry przygotowali szereg materiałów szkoleniowych, które pozwolą nam na zapoznanie się z mocno rozbudowanym interfejsem gry.

Ponadto cała gra stanowi wspaniały zbiór wszelkiego typu uposażenia, które towarzyszy zawodowym graczom w czasie meczy i znacząco wpływa na ich osiągnięcia. Musimy zabiegać o to, aby nasze starania pozwoliły nam na zakup najlepszego sprzętu, który uświetni styl i jakość prowadzonej gry. Pierwotnie otrzymamy elementarne wyposażenie, dzięki któremu będziemy mogli bez problemu rozpocząć grę.

Wraz z zdobywaniem punktów doświadczenia, które są naliczane nam za każdy sensowny ruch awansujemy na kolejne poziomy i osiągamy kolejne punkty trenerskie, służące nam do podnoszenia zdolności prowadzonego przez nas golfisty. Wiele meczy to części składowe turniejów, które przynoszą nam z czasem kolosalne profity, zarówno w formie materialnej jak i niematerialnej, dając sławę i uznanie.

Producenci OGC Open dla najbardziej zaangażowanych graczy przygotowali także szereg bardzo realnych nagród, które dla wielu mogą stać się prawdziwą motywacją do gry. Tym bardziej, że ranking światowy gry ulega zresetowaniu po zakończeniu się sezonu i eliminuje sytuacje, w której grono elitarnych graczy nieprzerwanie panuje na pierwszych miejscach rankingowych.

OGC Open to pozycja, która zaciekawi każdego, bez względu na jego zamiłowanie do golfu. Jest to zwyczajnie udana gra, którą można zaliczyć do najlepszych na scenie gier przeglądarkowych.

Zagraj w OGC OPEN

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.