Panzar

Już teraz dołącz do Panzar, w grę stworzoną na przyszłościowym silniku CryEngine 3, który dostarczy ci fantastycznych wrażeń.
Przed dołączeniem do prawidłowej rozgrywki będziemy musieli określić się, którą klasę wybieramy dla naszego bohatera. Gra daje nam możliwość nam wybranie jednej z dziewięciu klas, z których każda jest silnie odmienna pod względem atrybutów, statystyk i specjalnych skilli walki. Twórcy gry zaprojektowali do naszej dyspozycji dziewięć klas postaci, każda to totalnie inne sille i cechy. Wchodząc na pole bitwy bardzo szybko dojdziemy do przekonania, że system totalnej walki dostępny w jest mechanicznie zbliżony do sytemu walki z World of Tanks.Będziemy uczestnikami kolosalnego starcia, ograniczonego jedynie bardzo rozległym placem bitwy. W opowiadamy się po stronie jednej z ras, możemy wybrać ludzi, orków, elfów lub krasnoludów. Rasa i klasa twojego bohatera, wymusi na tobie zlokalizowanie dla siebie stosownego miejsca i zadania na polu bitwy. Obfitość w dodatki gry Panzar nie pozwoliła jednak twórcom gry na zrezygnowanie z zaprojektowania opcji wyboru trybu prowadzenia bitwy. Tak więc tryb „Domination” daje nam dominację w boju poprzez całkowitą zagładę przeciwnika, zaś tryb „Meteor” to konieczność zlokalizowania wytypowanego przedmiotu i dostarczenie go do zaprzyjaźnionej strefy. wymaga od nas pobrania klienta gry, który jest pokaźnych rozmiarów, zaś sama gra dla prawidłowego działania potrzebuje mocnego sprzętu.
Wkrocz już w tej chwili do rzeczywistości Panzer, uświadamiający wszystkich wrogów że jesteś niezwyciężonym wojownikiem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.