PLEMIONA

Plemiona

to gra o niesłabnącej popularności, która nieustannie zaskakuje nas szeregiem rewolucyjnych ulepszeń i motywuje do nieprzerwanej rozgrywki. Czy dasz się wciągnąć w wir szaleńczej walki o dominację?

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytanie twierdząco, to już tylko bezproblemowa rejestracja dzieli cię od możliwości przeżycia wspaniałych przygód, które przyciągają do ekranu monitora jak magnes. Grę Plemiona rozpoczynamy otrzymując pod własne rozkazy kawałek nieznacznie zagospodarowanego terenu, którego aktualny potencjał musi okazać się dla nas wystarczający do rozwinięcia i uczynienia jej kwitnącym .

Sumienne wywiązywanie się ze swoich obowiązków, oraz regularna dbałość o los osady w bardzo szybkim czasie przyniesie wymierne korzyści i zaprowadzi nas na wyżyny światowych rankingów. Swoje pierwsze działania musimy związać z dążeniem do wykreowania węzła gospodarczego o mocnym fundamencie, który zapewni osadzie stały i płynny dostęp do niezbędnych dla postępu surowców. nie byłoby bez możliwości uczestniczenia w epickich bitwach, w których udział biorą niezliczone ilości wyszkolonych na ten cel jednostek bojowych.

Nieocenione może stać się także znalezienie tytułowego Plemienia, w którym zwiążemy się ze współbraćmi w walce dla wspólnych wartości i idei. Podejmuj wszystkie dyplomatyczne decyzje z najwyższą rozwagą, gdyż za pochopne posunięcia może spotkać cię sroga kara. Silnik gry umożliwia całkowite wyeliminowanie gracza z rozgrywki, gdy utraci on kontrolę nad swoimi wszystkimi posiadłościami.

Nie warto kierować się recenzjami, ale trzeba na własnej skórze zakosztować niesamowity klimat, co przecież nic nie kosztuje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
PLEMIONA, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.