PokeWars

PokeWars

Uwielbiasz Pokemony? To świetnie! W przeglądarkowej grze PokeWars znajdziesz je wszystkie! Gra oferuje ogromny świat z setkami lokacji pełnych Pokemonów i przedmiotów.
Ale co to byłaby za gra bez rywalizacji? Masz możliwość brania udziału w turniejach, walkach rankingowych oraz wielu innych wyzwaniach!

Społeczność graczy i możliwość zakładania stowarzyszeń sprawi, że wspólna gra będzie jeszcze bardziej fascynująca. Wraz ze znajomymi możecie konkurować z innymi stowarzyszeniami w walkach i piąć się w rankingu. Rozbudowywanie osad stowarzyszeń daje ogromne korzyści w grze i przyspiesza rozwój postaci.

W grze czeka na Ciebie wiele zadań zlecanych przez Profesora Oaka oraz Profesora Elma, a także wiele wyzwań czasowych.
Jedne będą angażowały dużo Twojego czasu i pracy, z kolei w innych – ograniczonych czasowo liczyć się będzie szybkość, będziesz musiał wykonać je jako pierwszy, spośród wszystkich rywali. Na pewno nie będziesz się nudzić!
Masowe czasowe organizowane kilka razy dziennie pozwalają konkurować z setkami osób online.

Start w grze z pewnością ułatwi Ci PokeDex, w którym znajdziesz wszystkie informacje o Pokemonach, przedmiotach i zasadach gry. Samouczek prowadzony przez Profesora Oaka sprawnie, łatwo i ciekawie łatwością wprowadzi Cię do tego świata.

PokeWars cały czas się rozwija. Twórcy dbają, o to żeby graczom nie zabrakło nowych przeżyć, organizując wiele konkursów oraz wydarzeń tematycznych. Takie wydarzenia to świetna okazja do zdobycia wyjątkowych Pokemonów i przedmiotów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.