RAMACITY

RamaCity

Mieszkańcy są spragnieni prawdziwego zarządcy, który przekształci ich bajeczne miasteczko w niesamowicie sprawnie prosperującą metropolię! Czy podołasz temu zadaniu?

W grze wcielamy się w skórę zarządcy jednego z wielu rozlokowanych na mapie miasteczek. Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie za darmo, dokonując bezproblemowej rejestracji i podejmując decyzję odnośnie podstawowych danych miasta. Przez pierwsze działania w grze przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu zrozumiemy sposób funkcjonowania interfejsu i bez większych komplikacji wkroczymy do dalszej, samodzielnej rozgrywki.

już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Układ architektoniczny miasta, jak również sposób i forma zabudowy zależą wyłącznie od naszej decyzji i środków, jakie zgromadzimy w miejskim skarbcu. Bajkowi mieszkańcy naszego miasta będą dla nas idealnym wskaźnikiem jakości naszej pracy. Kiedy przyjdzie pora, głośnymi okrzykami poinformują nas, że nasze działania są bardziej destrukcyjne niż budujące. Z drugiej zaś strony wyrażą aprobatę dla naszej działalności, gdy okaże się ona dla nich atrakcyjna.

Gra opiera się na kreskówkowej grafice, która jest bardzo przyjazna dla oka i wprowadza do gry niesamowita atmosferę. Jeśli posiadasz zdolność pragmatycznego myślenia i podejmowania skoordynowanych decyzji na różnych płaszczyznach, to z pewnością odniesiesz wymierny sukces!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
RAMACITY, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.