Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł wyprodukowało niezależne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna przez przeglądarkę. Gra jest również dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w odsłonie na telefon komórkowy.

Gra inspirowana jest tytułami popularnych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co można zauważyć, choćby przy wyborze bohatera. Jednakże cała jej treść tworzy w całości niezależną fabułę. Celem rozgrywki jest kreacja populacji, która razem podejmie walkę, aby przeciwstawić się Jeźdźcom Apokalipsy zagrażającym całej egzystencji tego świata. Zło w postaci potworów, najrozmaitszej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po krainie. I tu właśnie zjawia się nasz , przed którym stoi misja zapobieżenia całej tej katastrofie.

Na początku mamy do wyboru jedną z pięciu dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z nich dysponuje indywidualnymi atrybutami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także profesję specyficzną dla każdej z kreacji.

W celu zdobycia doświadczenia rozgrywka nie tylko polega na walce z potworami. Należy rozejrzeć się za przeróżnymi misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz misji powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg wątków pobocznych, które dają nam do dyspozycji przejście zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako zadanie dzienne.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartej krainie, dlatego możemy udać się tam, gdzie chcemy. W trakcie pozyskiwania poziomów, nasz bohater może wyszkolić się w nowej technice lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę postępu naszego bohatera. Walka przebiega w trybie turowym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.