SKYRAMA

SkyRama

Zawsze marzyłeś o tym, aby zasiąść w skórzanym fotelu i podjąć się kontroli nad znaczącą instytucją? Jeśli tak, to teraz zyskujesz możliwość koordynowania prac prawdziwego terminala lotniczego!

otwiera przed nami swoje podwoje zupełnie za darmo, od czego dzieli nas wyłącznie łatwa i przyjemna rejestracja. Zaraz po uzyskaniu konta w grze trafiamy w rejon docelowy, czyli na płytę początkowo małego lotniska. Naszym elementarnym celem będzie takie administrowanie lotniskiem, aby przekształcić je w prężnie działający , który zarobi na swoje utrzymanie i dalszy rozwój.

SkyRama to wyjątkowa pozycja w swoim gatunku, której popularność niezmiennie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie od pierwszych chwil jej istnienia. Gra umożliwia nam prowadzenie kooperacji z innymi graczami, których lotniska rozlokowane są w wielu krajach świata. Dzięki zdolności nawiązywania kontaktów zapewnimy sobie na lotnisku nieustanny ruch, który przyczyni się do rozwoju portu lotniczego i przyniesie nam niemały dochód. Podpiszemy więc prywatne kontrakty odnośnie wymiany handlowej, wysyłając samoloty pasażerskie i transportowe na zaprzyjaźnione lotniska.

SkyRama to wszechstronna pozycja, w której staniemy przed możliwością wykazania się na wielu płaszczyznach. Jeśli będziesz potrafił podejmować dobre decyzje, ze świadomością ich późniejszej konsekwencji to z łatwością odniesiesz konkretny sukces w grze. Ponadto gra wymaga od nas sumiennego wywiązywania się z obowiązków.

SkyRama to wymagający symulator, w który warto zaangażować własny czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Warto zagrać także w:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.