SPACE PIONEERS 2

Space Pioneers 2

Bezkresna wyczekuje nieustraszonego podróżnika, który okaże się zdolny do jej natchnionej i pełnej oddania penetracji, dla chwały i bogactwa.

umożliwia nam całkowicie darmową rejestrację i dołączenie w krótkim czasie do ogromnej społeczności graczy z całego świata. Otrzymujemy pod własne rozkazy marnie zagospodarowaną kosmiczną osadę, której doczesny potencjał musimy spożytkować w należyty sposób. Pierwszym naszym działaniem musi więc stać się wykreowanie węzła gospodarczego, który będzie zdolny do zaopatrzenia naszych budowniczych w surowce niezbędne do dalszej rozbudowy.

Po osiągnięciu pełnej stabilności gospodarczej, możemy skierować swoje kroki w stronę poszerzenia podległego nam terytorium. Głównym celem rozgrywki jest dążenie do najdoskonalszego rozwoju i uczynienia jej centrum naszego kosmicznego . Dzięki wyszkoleniu odpowiednio przygotowanej armii będziemy w stanie zapewnić ciągłość suwerenności naszej kolonii i otworzymy jej drogę do dalszej ekspansji w kosmosie.

2 to gra, w której damy świadectwo swoich umiejętności podejmowania słusznych decyzji, przy umiejętności przewidzenia ich wszelkich konsekwencji. Jeśli potrafisz skoordynować działania na szeroką skalę, a pragmatyczne myślenie nie jest ci obce, to z pewnością osiągniesz wymierny sukces!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
SPACE PIONEERS 2, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.