Stronghold Kingdoms

Gra Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego , która wywodzi się z popularnej serii gier Stronghold. Podobnie jak to miało miejsce w tamtych tytułach, gra osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć przygodę potrzebne będzie pobranie i instalacja jej na naszym komputerze. Podstawowym celem gry jest troszczenie się o rozbudowę oraz najlepszą obronę swoich wiosek przed nieprzyjaciółmi.

Twórz zamki i prowadź potężne bitwy z pozostałymi władcami zamków. Wraz ze swoimi żołnierzami bronisz swych ziem i ciągle poszerzasz strefę własnych wpływów.Zadbaj także o kwestie ekonomiczne warowni i twoich wiosek oraz organizuj potężne wojsko, które będzie bronić twoich ziem. Nie możesz zapomnieć aby dostarczać niezbędne surowce bez których twój zamek nie będzie się prawidłowo rozwijał. Produkuj lub kupuj od innych graczy surowce, narzędzia i pokarm, za pomocą których zdobędziesz przewagę nad przeciwnikami.W grze Stronghold Kingdoms tworzysz postać własnego bohatera, który rozwija się w trakcie rozgrywki. W ten sposób przeobrażasz się z prostego, mało znanego chłopa w pana, który cieszy się dużą sławą i uznaniem. A jeśli pomyślność będzie ci służyć, to wraz ze własnym potężnym wojskiem otrzymać posadę hrabiego a nawet króla.
W celu zawiązania swojej zabawy z Stronghold Kingdoms, będziemy zmuszeni do ściągnięcia niewielkiego klienta gry, który oferuje nam połączenie się z serwerem Stronghold i wyeliminuje konieczność posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Launcher umożliwia nam szybką i bezpłatną aktualizację gry, dzięki czemu ciągle uczestniczymy w życiu gry i jej społeczności, bez wymuszenia nadmiernego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie czekaj więc ani chwili dłużej, gdyż każda minuta poza serwerem gry oddala szansę osiągnięcia przez ciebie miana imperialnego władcy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.