SUPERSOLDIER

SuperSoldier

to wyjątkowo udana pozycja, która swój sukces opiera na znakomicie zrealizowanej tematyce militarnej i wyjątkowo przejrzystym interfejsie.

Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie darmowo przechodząc przez bezproblemową rejestrację i przenosząc się w przystępnie zaprojektowany przez twórców świat . Przez pierwsze działania w grze przejdziemy przy asystencji wysoce intuicyjnego samouczka, który wprowadzi nas w możliwości rozwoju naszego bohatera i pomoże uczynić nam go zdolnym do podjęcia się pierwszych prac.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Głównym celem prowadzonej rozgrywki jest dążenie do rozwoju naszego bohatera i zapewnienie mu awansu w wojskowej hierarchii, a jednocześnie pozyskanie kolejnych poprzeczek w rankingu gry. Dokonamy tego podejmując się różnych form treningu, dostępnych z bardzo szerokiego arsenału czynników wpływających na jakość wykonywanych przez nas obowiązków. Koszta związane z uczestnictwem w szkoleniach ponosimy sami, co stanowi dla nas podstawowe wyzwanie.

Musimy odpowiednio gospodarować posiadanymi środkami, aby możliwie najbardziej optymalnie rozwijać swojego wojaka i zapewnić mu szybki sukces w wojskowości. Wszelkiego typu formy odbywania służby wojskowej regularnie będą zasilały nasze konto, a nasze wynagrodzenie jest zależne wyłącznie od poziomu naszego przygotowania. W grze SuperSoldier nie zabrakło także mniej konwencjonalnych form zarobkowania takich jak próby obrabowania innych wojaków.

w SuperSoldier to niezapomniane emocje i wspaniałe przygody, które przeżyjemy w fantastycznym, militarnym klimacie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
SUPERSOLDIER, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.