TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Już teraz za sprawą możesz odcisnąć swoje piętno w historycznym konflikcie najpotężniejszych armii w dziejach ludzkości!

Terra Militaris zupełnie za darmo przenosi nas do świata epickich bitew, które swoimi wpływami obejmują losy milionów ludzi i niewyobrażalnych połaci terenu! Wszystko to czeka na ciebie zupełnie za darmo. Przekrocz przez próg, jakim jest zupełnie bezproblemowa rejestracja i wciel się w rolę dowódcy na służbie Rzymu, Persji, Chin lub Egiptu.

Głównym celem rozgrywki jest dążenie do rozwoju własnego terytorium i wyszkolenia armii zdolnej do pokonania każdego przeciwnika dla chwały swojego króla. Wraz z rozpoczęciem otrzymujemy pod własne rozkazy nieznacznie zabudowany kawałek ziemi, którego potencjał musimy wykorzystać do dynamicznego wzrostu i rozbudowy. Zadbaj więc o stabilność gospodarczą i polityczną swoich ziem, a wszystkie pozostałe problemy rozwiąż za sprawą miecza i bezpardonowej dyplomacji.

Terra Militaris mimo wspaniałego silnika strategicznego łączy w sobie także elementy rozgrywki , kiedy przyjdzie nam decydować o rozwoju jednego z trzech znajdujących się pod naszymi rozkazami generałów. mogą zostać wyposażeni w szereg przedmiotów, które podnoszą ich zdolności bojowe, przez co zwiększa się skuteczność naszej armii. Twórcy urozmaicili ten element gry, wprowadzając do rozgrywki historycznych i mitologicznych dowódców, którzy znacznie wpływają na zdolność bojową naszej armii.

We wszystkich działaniach nie musimy także czuć się osamotnieni, istnieje możliwość związania się w jednym z wielu sojuszy. Rozgrywka odbywa się do momentu, w którym któraś z nacji przejmie kontrolę nad znaczną częścią terytorium i obejmie dominację w ówczesnym świecie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
TERRA MILITARIS, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.