THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

The Settlers Online to długo śledzona i wyczekiwana produkcja, która wreszcie doczekała się swojej oficjalnej, polskiej edycji! Teraz tylko bezproblemowa rejestracja dzieli nas od możliwości dołączenia do społeczności graczy przesławnej serii Settlers.

Studio BlueByte od 1997 roku nieustannie uświetnia rynek gier dokonując rozwoju tego tytułu, a teraz w ponadczasowy sposób odpowiada na zapotrzebowanie kierowane przez fanów gier przeglądarkowych. Zupełnie za darmo możemy przenieść się do zaprojektowanego w grafice trójwymiarowej świata i ocierać oczy ze zdziwienia w zadumie nad możliwościami takiej formy tworzenia gier komputerowych.

Wraz z rozpoczęciem rozgrywki trafiamy na kolorową wyspę, na której znajdziemy centralny budynek naszej , którego bieżący potencjał musimy spożytkować do dalszego rozwoju. Przez pierwsze, elementarne działania przeprowadzi nas samouczek, za sprawą którego zapoznamy się z możliwościami interfejsu gry i przygotujemy się do samodzielnej rozgrywki. W pierwszej kolejności musimy dążyć do rozwoju węzła gospodarczego, który będzie w stanie zrealizować zapotrzebowanie naszych budowniczych i konstruktorów na wszelkiego typu .

The Settlers Online to zdecydowanie najbardziej rozbudowana strategiczna od strony ekonomicznej, czego świadectwem jest szeroka gama surowców i form ich pozyskiwania. Dla uzyskania bardziej zaawansowanych materiałów musimy niejednokrotnie wykreować kilkuetapową ścieżkę produkcyjną. Kiedy już osiągniemy pewną stabilność względem gospodarki, warto zatroszczyć się idąc za wskazówkami samouczka o kształt i formę naszej armii. Aspekt militarny jest nieodłącznie związany z tą serią, dlatego twórcy położyli spory nacisk na możliwość rozwoju armii i zasady jej funkcjonowania.

Istniejący w grze system poziomów nie pozwoli nam pogrążyć się wraz z rozpoczęciem rozgrywki i zoptymalizuje nasz rozwój, dostosowując go do bieżących potrzeb. Wraz z pozyskiwanymi za określone zadania punktami doświadczenia otworzymy sobie drogę do bardziej zaawansowanych konstrukcji. Gra może poszczycić się prowadzoną na szeroką skalę akcją promocyjną, która zapewnia jej nieustanny wzrost i rosnącą w zawrotnym tempie liczbę graczy.

Twórcy gry nie zapomnieli także o możliwości łączenia się w sojusze, których odpowiednikiem w grze są gildie. Dołączając do jednej z nich zyskamy nowe znajomości i poszerzymy własne horyzonty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
THE SETTLERS ONLINE, 2.0 out of 5 based on 1 rating

One Response to THE SETTLERS ONLINE

  1. Michalek pisze:

    W końcu znalazłem to czego szukałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.