TRAVIAN

Travian

Spędzaj niesamowite chwile przy organizacji kolejnych znaczących dla twojego królestwa posunięć i pozwól poczuć swoim poddanym, że pod silną ręką władcy mogą czuć się pewnie i bezpiecznie!

otwiera przed nami swoje tajniki poprzez bezproblemową rejestrację zupełnie za darmo. Zaraz po niej stajemy przed istotną decyzją odnośnie nacji, której pozostaniemy wierni już do końca rozgrywki. Twórcy oddali do naszej dyspozycji trzy starożytne kraje: Rzym, Galia, Germania. Nacje zostały przez twórców mocno zróżnicowane, przez co każda z nich wprowadza do rozgrywki niesamowity i niepowtarzalny klimat.

Grając w Traviana musimy wykazać się szerokimi zdolnościami na wielu płaszczyznach, bardzo istotnych dla prawidłowego funkcjonowania kierowanej przez nas . Podstawą ciągłości trwania naszych włości musi stać się pełna stabilizacja polityczna i gospodarcza, które umożliwią nam dalszy rozwój. We wszystkich działaniach zawsze musimy zabiegać o to, aby znaleźć się o krok przed swoimi oponentami.

Interfejs został zaprojektowany w wysoce intuicyjny sposób, którego układ będzie nam doskonale znany z innych pozycji przeglądarkowych. Pierwsze decyzje podejmiemy przy asystencji samouczka, który umożliwi nam wkroczenie w samodzielną rozgrywkę pewnym krokiem. Travian został w 2006 roku uhonorowany tytułem roku, jest nieustannie rozwijany przez twórców i ubogacany licznymi konkursami.

Dla tej pozycji warto poświęcić swój czas, aby zakosztować niesamowitego klimatu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
TRAVIAN, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.