URBAN RIVALS

Urban Rivals

Wkrocz do niesamowitego, karcianego królestwa aby wziąć udział w szalenie interesująco zaprojektowanej rozgrywce!

Gra jest całkowicie darmowa, a od jej pełnego rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie rejestracja, po której staniemy przed najważniejszym wyborem. Określimy jaki typ kart chcemy reprezentować w całej rozgrywce. Twórcy oddali do naszej dyspozycji trzy typy, a są to: action, danger i cool.

Pojedynki w grze rozpoczynamy wchodząc w posiadanie czterech losowych kart z naszej talii, których potencjał musimy wykorzystać w najbardziej optymalny sposób. Wspinając się po szczeblach kariery, zyskujemy możliwość wyposażenia się w coraz to nowsze i lepsze , których łącznie w grze jest ponad 100.

Nie musimy obawiać się o to, że nie będziemy w stanie zapoznać się z możliwościami tak mocno rozbudowanego silnika , gdyż w jego tajniki zostaniemy wprowadzeni przez świetnie przygotowany samouczek. Po odbyciu wstępnego szkolenia, będziemy w stanie samodzielnie prowadzić dalszą rozgrywkę bez najmniejszych kłopotów.

łączy w sobie także elementy gry , a to za sprawą kart, które zdobywają doświadczenie i oczekują od nas koordynowania ich rozwoju. Jeśli chcesz pogodnie spędzić wieczór, to bez zastanowienia daj się porwać przez wir fascynującego klimatu tej pozycji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
URBAN RIVALS, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Warto zagrać także w:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.