War Thunder

Gdy twą pasją są i wszystkie podobne im rzeczy, to bez wątpienia musisz spróbować własnych sił grając w World of Warplanes!
Twoim pierwszym zadaniem będzie sfinalizowanie wyboru maszyny, którą rozpoczniesz pracować na swój szacunek.
W grze będziemy zyskiwali bezcenne punkty doświadczenia, które to umożliwią nam wzrost technologiczny posiadanego przez nas samolotu lub zakup zupełnie nowej, lepszej maszyny.
Twój sukces nie leży wyłącznie w maszynie, bo doświadczenie i umiejętności lotnika przewyższają każdy postęp technologiczny.
Wyłącznie od twojej decyzji zależne jest to czy siądziesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy będziesz zobowiązany poprowadzić wielkie bombowce – z celem niszczenia strategicznych miejsc na terenie wroga.
War Thunder to gra, w której najważniejsze to postawić na kooperację z dziesiątkami innych rozgrywającyh obecnych w bitwie.

Autorzy War Thunder uzupełniają witrynę gry, zamieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki powiązane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Więc nie czekaj ani minuty, wskakuj do kokpitu i ruszaj na podbój przestworzy, dla zwycięstwa reprezentowanej przez Ciebie nacji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.