WIEJSKIE ŻYCIE

Wiejskie Życie

Czy pamiętacie czas, kiedy zabawa na wsi była dla was najlepszą frajdą? Gra Wiejskie pozwoli wam przenieść się znowu w realia życia na wsi. Staniesz się posiadaczem gospodarstwa i zaczniesz kierować nim.

Zaczynasz zabawę od małej ilości zasobów na swojej farmie w skład których wchodzi min. dom, krowa czy niewielki zagon. Do twoich zadań będzie należeć przede wszystkim i opieka zwierząt, a także uprawa warzyw i owoców. Z zebranych zbiorów wytwarzaj własne produkty: z owoców dżemy, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Jeśli będziesz umiejętnie zarządzał swoją zagrodą, uzyskasz obfitsze , a to przyspieszy rozwój twojego gospodarstwa. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie uzyskasz pieniądze, które pozwolą ci na zakup nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowlę. Rozkwit twojej farmy jest jednoznaczny z większą możliwością zakupów, które poszerzają gospodarstwo o nowe warzywa, owoce czy sprzęt rolniczy.

Życie na farmie dzieje się w sceneriach zielonych bujnych traw, wiosennych pięknych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. Jedną z misji w rozgrywce są tzw. „Odwiedziny u babci”, gdzie należy zająć się między innymi produkcją mąki kukurydzianej. Pokonanie zadań gwarantuje różnego rodzaju przydatne przedmioty, a także istotne na farmie .

Zapraszajcie swoich kolegów do zabawy, bo im więcej znajomych, tym więcej otrzymacie podarunków od nich, a są one niezbędne do rozbudowy farmy. Jeśli lubisz i chcesz zrozumieć życie na wsi od środka ten tytuł powinien Cię zaciekawić.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
WIEJSKIE ŻYCIE, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.